Projektowanie stron internetowych

Projektujemy i budujemy strony internetowe które z dumą będziesz pokazywał swoim klientom i pomogą w działaniach marketingowych.

Z naszego bogatego doświadczenia przy projektowaniu stron internetowych wiemy, że czasami wygląd to nie wszystko. Liczy się łatwość w użytkowaniu i intuicyjność. A czasami na ostateczny sukces składa się wiele różnych elementów. W zależności od tego co potrzebuje Twoja firma przygotujemy projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z najnowszych technik prezentacji zbudujemy stronę, która będzie prawdziwą wizytówką Twojej firmy i pozwoli otworzyć się na nowe możliwości które oferuje Internet.

Budowanie wizerunku online

Tworzenie stron to proces który zaczynamy od konsultacji na temat wizji oraz spraw funkcjonalnych. Wizualizacje naszych projektów opracowywane są w oparciu wytyczne naszych klientów. Wierzymy, że emocje ogrywają dużą rolę, dlatego każdy projekt jest rozwijany tak aby poza spełnieniem podstawowych wytycznych mógł rodzić zaangażowanie użytkownika i chęć do wielokrotnych wizyt.

Media społecznościowe

Zgodnie z najnowszymi trendami i strategią komunikacji zapewniamy kompatybilność z różnymi typami aktywności w mediach społecznościowych. Wiemy jak ważna jest dostępność witryny w każdej strategii komunikacyjnej i chcemy aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z informacji które przedstawiają ofertę produktów i usług firmy.

Zaangażowanie

Zastanów się co może angażować twoich klientów do działania. Prosta wiadomość sprawia, że odbiorca z pozycji biernego czytelnika podejmuje kolejne działania. Odpowiedni komunikat i wizualizacja budzi niepowtarzalne emocje i sprawia że to właśnie Twoja strona zostanie zapamiętana lub nawet polecona przez zafascynowanego użytkownika.

Prostota i przejrzystość

Wszystkie funkcje na stronie muszą być proste, jasne i łatwe w użyciu. Podstawowa nawigacja musi zapewnić prostą i logiczną drogę prowadzącą do wszystkich miejsc portalu. Tak zwana użyteczność musi zostać zoptymalizowana dla wszystkich grup potencjalnych klientów.

Zawartość witryny

Tworzenie stron które składają się z różnego typu treści (tekst, grafika, wideo, audio) jest jednym z strategii marketingu treści który przynosi realne korzyści. Wszystkie treści muszą być oryginalne aby mogły odzwierciedlać jakość i prestiż projektu. Jakość buduje wiarygodność i zaufanie.

Wygląd strony

Naszym celem jest budowa witryn, które wyglądają świeżo i współcześnie oraz są responsywne i profesjonalne. Dziś projektowanie stron internetowych polega na zachęcaniu do okrywania nowych możliwości i spełnianiu potrzeb użytkownika w sprytnym połączeniu z prezentacja oferty produktów i usług. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zachęcamy do wypełnienia formularza.

Pytanie?

Wypełnij formularz

FAQ

www.zok.net.pl © 2024 Łódź